Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

paj 

2016 - Instalace výstavy fraktálů v prostorách Kavárny Sluníčko v Havířově - 3. 10. 2016

26 fotek 3.10.2016 - zobrazení
Po dvouleté přestávce se podařilo vyjednat výstavu prací skupiny Fractal Art, sice v malém rozměru, leč přesto, v havířovské kavárničce Sluníčko. Již její příprava byla poznamenána několika prvenstvími:

Poprvé vystavujeme ve větším formátu, neboť jsme objevili tiskové studio 24print, které nám jako jediné umožnilo tisk formátu B2, navíc za velmi výhodnou cenu. Pro tento formát jsme totiž pořídili hliníkové rámy v IKEA.

Poprvé došlo v průběhu instalace obrazů k malé havárii, neboť spadl tah, který byl chybně upevněn v horní liště, čímž tři obrazy, na něm upevněné spadly na zem. Jedno sklo se rozbilo a rám se zdeformoval v rohu, čímž se stal nepoužitelným. Museli jsme jej vyměnit za jiný, ve kterém byly medailonky a pro tyto přijmout náhradní řešení. S odstraňováním následků nám vydatně pomohli majitelé kavárny Sluníčko, za což jim samozřejmě patří náš dík.

A do třetice - poprvé vystavujeme po mé letošní zdravotní indispozici, která naštěstí neměla vliv na mou tvorbu, ani na chuť se fraktály vůbec zabývat.

Komentáře

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Komentáře

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron