2020 - dosud - 47. jubilejní setkání 60 let po MZ, 29. 05. 2020, restaurace Dřevěnka v Havířově
Album zobrazuje pouze fotky a videa ( z ). - zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

2020 - dosud - 47. jubilejní setkání 60 let po MZ, 29. 05. 2020, restaurace Dřevěnka v Havířově

Popis

Ani náhodou by nás nenapadlo, když jsme s Jurou plánovali jubilejní setkání spolužáků spojených tříd 11. A a 11. B po uplynutí šedesáti let od maturitní zkoušky. Představovali jsme si setkání, když ne jako velkolepé, tak alespoň důstojné posezení starších pánů a dam, naplněné množstvím vzpomínek na doby studentského veselí, na časy provádění alotrií pedagogům, pokoušejícím se nám vštěpit alespoň minimum vědomostí a slušného chování a také na sladkobolné studentské lásky, tak charakteristické pro období malin nezralých.

A jako obvykle, jak jsem již párkrát konstatoval, čas nejen že oponou trhnul, ale současně i změnil okolnosti běhu věcí. V našem případě, ačkoliv jsme se asi půl roku dohadovali, kde, jakým způsobem, v jakém rozsahu a hlavně zda vůbec uspořádat jubilejní setkání, nám mnoho možností dáno nebylo. Díky koronaviru, jenž navštívil (nejen) naši společnost, jsme byli doslova uvězněni ve svých domovech coby nejpostiženější součást společnosti s největším ohrožením. Téměř na poslední chvíli byla zdravotní opatření uvolněna tak, že jsme mohli začít zvažovat, že se přece jen pokusíme aspoň ve velmi omezeném rozsahu, setkání uskutečnit.

Vzhledem ke skutečnosti, že každým rokem se společných setkání účastní stále méně spolužáků, rozhodli jsme se každoroční setkání počínaje letošním rokem ukončit. Ponecháváme jen každoroční setkání při příležitosti MDŽ v havířovské Pizzerii Max a o půl roku později při příležitosti výročí VŘSR v havířovské Dřevěnce na Selské ulici. Tato setkání již nebudou nikomu ze spolužáků připomínána, čímž ty, kdož se pravidelně či nepravidelně setkání účastní, současně prosíme, aby si termíny (8. březen a 7. listopad v běžném roce) zaznamenali do svých kalendářů a programů činnosti.

Tímto se současně omlouváme všem spolužákům, kteří se snad mohli na setkání těšit a rovněž těm zbylým žijícím pedagogům, kterým bylo v jisté době setkání avizováno

Období

29.5.1970

Statistiky

  • 16 fotek
  • - zobrazení
  • 0 se líbí

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Zakódované album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Reklama

Další alba autora

Podobná alba

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí...

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout
znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotkuvideo tak objeví více lidí.
2020 - dosud - 47. jubilejní setkání 60 let po MZ, 29. 05. 2020, restaurace Dřevěnka v Havířově
Komentáře Přidat